ABC Farma“ vaistinių preparatų saugojimo įmonė yra įsikūrusi Kaune.

Lietuvos konkurencinis pranašumas logistikos paslaugų sektoriuje

Lietuva išvystyta šalies tranzitine infrastruktūra jungia Vakarų ir Rytų Europos valstybes.

Lietuva vaidina svarbų vaidmenį globalioje logistikos grandinėje, nes apjungia rytų–vakarų ir šiaurės–pietų valstybių prekybos kelius, efektyviai išnaudoja įvairius transportavimo būdus ir sklandžiai sujungia juos į bendrą logistikos sistemą.

Lietuvos konkurencinį pranašumą logistikoje gerokai didina investicijos į valstybinės reikšmės kelius, geležinkelius, jūrų uostą, oro uostus, pasienio postus, viešuosius logistikos centrus ir miestų infrastruktūros plėtrą.

Adresas

Ryternos g. 5, Biruliškių k., Karmėlavos sen., Kauno r., Lithuania, LT –54469

SUDARYTI KELIONĖS PLANĄ

Kaunas įsikūręs dviejų svarbių tarptautinių transporto koridorių kryžkelėje. Vienas jų yra magistralė Vilnius–Kaunas–Klaipėda, jungiantis Kauną su pagrindiniu Lietuvos jūrų uostu Klaipėda ir sostine Vilniumi; kitas – magistralė „Via Baltica“, besitęsianti nuo Varšuvos iki Helsinkio ir kertanti net dvi Baltijos valstybių sostines – Rygą ir Taliną.

„ABC Farma“ įsikūrusi vos 2 km atstumu nuo Kauno oro uosto, greičiausiai augančio oro uosto Baltijos šalyse, iš kurio vykdomi tiesioginiai skrydžiai 17 krypčių. Modernus oro uostas yra jaukus ir gerai organizuotas, tad keliautojams nereikia stovėti ilgose eilės prie saugumo patikros punktų. 2016 metais per Kauno oro uostą keliavo 740 540 keleivių, vežtos 2 488 tonos krovinių.

Kaunas 200 km automagistrale sujungtas su Klaipėdos jūrų uostu, vienu iš keleto neužšąlančių uostų šiaurinėje Europos dalyje. Tai svarbiausias ir didžiausias Lietuvos transporto mazgas, jungiantis jūros, sausumos kelių ir geležinkelių maršrutus iš rytų į vakarus. Klaipėdos uostas yra daugiafunkcinis, universalus, giliavandenis uostas, teikiantis aukštos kokybės paslaugas, atitinkančias Europos Sąjungos reikalavimus.

Kauną kertantys Lietuvos geležinkelio segmentai yra maršrutų, kuriais gabenami bene didžiausi krovinių kiekiai Lietuvoje, dalis.