Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip renkama, naudojama ir platinama jūsų asmeninė informacija, kai apsilankote ar perkate svetainėje abcfarma.lt (toliau – Svetainė).

 

MŪSŲ RENKAMA ASMENINĖ INFORMACIJA

Kai apsilankote Svetainėje, automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie žiniatinklio naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos slapukus, kurie yra įdiegti jūsų įrenginyje. Be to, kai naršote Svetainėje, fiksuojame, kokius konkrečiai puslapius ar gaminius žiūrite, per kokias kitas žiniatinklio svetaines ar paieškos žodžius patekote į Svetainę ir kaip sąveikaujate su Svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją vadiname įrenginio informacija.
Įrenginio informaciją renkame naudodami šias technologijas:
– Slapukai yra duomenų failai, įrašyti jūsų įrenginyje arba kompiuteryje ir dažniausiai turintys anoniminį unikalųjį identifikatorių. Norėdami rasti daugiau informacijos apie slapukus ir sužinoti, kaip juos išjungti, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.
– Žurnalo failuose fiksuojami Svetainėje atliekami veiksmai ir renkami duomenys, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, nuorodų ir išėjimo puslapius ir datos bei laiko žymas.
– Signaliniai žiniatinklio indikatoriai, žymės ir pikseliai yra elektroniniai failai, kuriuose įrašoma informacijai apie tai, kaip jūs naršote Svetainėje.
Kai šioje privatumo politikoje kalbame apie asmeninę informaciją, turime omenyje ir įrenginio informaciją.

KAIP NAUDOJAME JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ?
Surinktą įrenginio informaciją (konkrečiai – jūsų IP adresą) naudojame siekdami užkirsti kelią galimiems pavojams, apgaulėms ir gerinti ir optimizuoti savo Svetainę (pavyzdžiui, atlikdami analizę apie tai, kaip mūsų klientai naršo ir sąveikauja su Svetaine, ir vertindami savo rinkodaros bei reklamos kampanijų sėkmę).

DALIJIMASIS JŪSŲ ASMENINE INFORMACIJA
Jūsų asmeninę informaciją pateikiame trečiosioms šalims, kurios padeda mums naudoti ją, kaip aprašyta anksčiau. Pavyzdžiui, pasitelkiame „Google Analytics“, kad geriau suprastume, kaip mūsų klientai naudojasi Svetaine. Kaip „Google“ naudoja jūsų asmeninę informaciją, galite daugiau paskaityti čia: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Be to, galite uždrausti naudoti „Google Analytics“ čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout
Galiausiai taip pat galime pateikti jūsų asmeninę informaciją laikydamiesi galiojančių įstatymų ir taisyklių, vykdydami teismo sprendimus, pagal paieškos orderį ar kitus teisinius reikalavimus dėl mūsų gaunamos informacijos arba kitaip siekdami apsaugoti savo teises.

VARTOTOJŲ ELGESIU GRINDŽIAMA REKLAMA
Kaip aprašyta pirmiau, naudojame jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume teikti tikslines reklamas arba siųsti rinkodaros pranešimus, kurie, mūsų manymu, galėtų jus dominti. Norėdami rasti daugiau informacijos apie tai, kaip veikia tikslinė reklama, galite apsilankykite tinklinės reklamos iniciatyvos (NAI) mokomajame puslapyje adresu http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.
Tikslinės reklamos galite atsisakyti šiose svetainėse:
FACEBOOK – https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
GOOGLE – https://www.google.com/settings/ads/anonymous
BING – https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads
Be to, galite atsisakyti kai kurių iš šių paslaugų apsilankę Skaitmeninės reklamos aljanso atsisakymo portale adresu:
http://optout.aboutads.info/.

NURODYMAS NESEKTI
Atminkite, kad mes nekeičiame savo Svetainės duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, kai matome signalą „Nesekti“ iš jūsų naršyklės.

JŪSŲ TEISĖS
Jei esate Europos gyventojas, turite teisę peržiūrėti mūsų turimą asmeninę informaciją apie jus ir paprašyti, kad ji būtų pataisyta, atnaujinta arba panaikinta. Jei norite pasinaudoti šia teise, kreipkitės į mus naudodamiesi toliau pateikta kontaktine informacija.
Be to, jei esate Europos gyventojas, primename, jog apdorojame jūsų informaciją, kad galėtume vykdyti su jumis galimai sudarytų sutarčių įsipareigojimus (pavyzdžiui, jei pateikėte užsakymą per Svetainę) ar kitaip siekti savo anksčiau išvardytų teisėtų verslo tikslų. Be to, turėkite omenyje, kad jūsų informacija gali būti persiųsta už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir Jungtines Valstijas.

PAKEITIMAI
Galime kartkartėmis atnaujinti šią privatumo politiką, pavyzdžiui, siekdami atspindėti savo praktinės veiklos pokyčius arba dėl kitų darbinių, teisinių ar reglamentavimo priežasčių.

SUSISIEKITE SU MUMIS
Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo praktiką, kilo klausimų ar norėtumėte pateikti skundą, kreipkitės į mus el. paštu info@abcfarma.lt arba paštu adresu: Ryternos g. 5, LT-54469 Kaunas, Lietuva.